Doğal gaz tesisatı

Doğal gaz tesisatı hizmetlerimizi Kocaeli ili sınırlarını içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır ısıtma sogutma sektöründe faaliyetlerini gösteren firmamız tüm Türkiye’ye toptan ve perakende olarak kombi,klima,radyatör,oda termostatı.radyatör vanası ürünlerinin satışını yapmaktadır. Firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, dogal gaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı konularındaki hizmetini sadece Kocaeli içinde verebilmektedir. Bir çok markaların ürünlerini satışını yapan firmamız özellikle E.c.a, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Viessman, Baymak, Bosch, Ferroli, Airfell markalarının ürünlerini satışını yapmaktadır. Firmamız, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği alternatif çözümler sunabilmektedir.

Doğalgaz tesisatı, doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız İzgazdan sertifikalıdır İzgaz yetki numaramız 206 dır
dd

Bireysel Isıtma Sistemleri

Binalar için ısıtma sistemlerinin seçiminde farklı faktörler belirleyici olabilmektedir. Bu faktörler arasında örnek olarak, binanın kullanım amacı, binadaki bölümlerin kullanım süreleri, mevcut ve kullanılabilir yakıt türleri, rojenin bütçesi gibi kriterler yer almaktadır. Isıtma teknii, ekonomiklik ve çevre açısından her bina için uygun çözümü bulmak amacıyla farklı ısıtma sistemi alternatifleri göz önüne alınmalı ve bunlar dikkatlice değerlendirilmelidir. Genel olarak, aynı bina için farklı ısıtma yöntemleri geçerli olabilir. Örnein konutlarda merkezi ve bireysel ısıtma sistemleri arasında tercih yapılabilir.

“Bireysel ısıtma; ısıtılmak istenen mahalin kombi ya da doğalgaz sobasıyla her kullanıcının kendi konfor şartına göre ayarlanarak ısıtılmasıdır.“

DOĞALGAZ – KOMBİ – RADYATÖR

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle Birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır. Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.
mobil_isitma

Merkezi Isıtma Sistemleri

Merkezi Isıtma ve Sıhhi Sıcak Su Sistemlerinde Isınma ve Sıhhi Sıcak Su Giderlerinin Paylaştırılmasına İlişkin Yönetmelik’in 3. Maddesi’ne göre; Merkezî ısıtma sistemi: Bir merkezden elde edilen ısıtma enerjisinin binalara dağıtılmasını ve bağımsız bölümlerin ısıtılmasını sağlayan sistemidir.

“Isı ihtiyacının fazla olduğu yerlerde, ihtiyacın tek bir merkezden çözülmesi ve sistemin buna göre tasarlanmasıdır.“

Merkezi sistemler, kullanım yerine göre yer tipi, duvar tipi, teknolojisine göre yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak ayrılırlar .Popülaritesi son 10 yılda ciddi anlamda artan yoğuşmalı sistemler, yanma sonucu oluşan atık gazların içerisinde bulunan su buharının enerjisini, özel dizayn edilen ısı eşanjörü vasıtası ile kapalı devre suyuna aktararak verimliliğin artmasını sağlarlar . Kaskad sistemler ise, yüksek ihtiyaçlara cevap verebilmek için birden fazla kazanın paralel çalıştırılması ile oluşturulmuş sistemlerdir. Birbirine bağlı ve oransal kontrollü çalışan kaskadlar, yatırım maliyeti açısından tek bir büyük kazandan daha ekonomik olabilirler ve günümüzde en çok tercih edilen sistemler arasında yerini almaktadır.
izmir-doğalgaz-tesisatı-bina

Dogalgaz Tesisatı
“Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin”

Doğal gaz tesisatı hizmetlerimizi Kocaeli ili sınırlarını içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır ısıtma sogutma sektöründe faaliyetlerini gösteren firmamız tüm Türkiye’ye toptan ve perakende olarak kombi,klima,radyatör,oda termostatı.radyatör vanası ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Firmamız doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, dogal gaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı konularındaki hizmetini sadece Kocaeli içinde verebilmektedir. Bir çok markaların ürünlerini satışını yapan firmamız özellikle E.c.a, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Viessman, Baymak, Bosch, Ferroli, Airfell markalarının ürünlerini satışını yapmaktadır. Firmamız, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği alternatif çözümler sunabilmektedir.

Doğalgaz tesisatı, doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız İzgazdan sertifikalıdır İzgaz yetki numaramız 206 dır

Türkiye’nin en çok Enerji Kimlik Belgesi hazırlayan firmasından ; Türkiye’nin en iyi fiyatları enerji kimlik belgesi …
Bir binanın kaynak kullanım verimini vee israfın önlenmesini sağlayan bir belgedir. 2011 yılından sonra inşa edilen binalar çıkan yönetmelik gereğince bu belgeye sahip olmak zorundadır. Bu belge olmadan belediyeden yapı kullanım izni alınamamakadır. Sizde enerji kimlik belgesi nasıl alınır diye düşünmeden uygun fiyatlara firmamızdan alabilirsiniz. Yönetmelikteki amaç binaların gerekli önlemleri alarak kaynaklarının amacı verimli kullanmak anlamına gelen tasarrufu sağlamaktır. Bu sebeble hali hazırda yapılmakta olan binalar ve 2011 yılından sonra yapımı bitmiş olan konutlar için bu belgenin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Belgeyi almak için konusunda uzman firmalarla çalışmak zaman kayıplarının önüne geçer. Seha enerji uzmanı ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayarak binanız için EKB almanızı kolaylaştırmaktadır. Firmanın uzman kadrolarla verdiği kaliteli hizmet avantajlı Ekb fiyatları sunulmaktadır. Binanız için kimlik belgesi almanız gerekiyorsa bizimle görüşmeden karar vermeyin Alo Ekb hattı 0262 322 22 38 arayın uzmanlarımızla görüşün

Enerji Kimlik Belgesi
“Enerji Kimlik Belgenizi Uygun Fiyatlara Düzenliyoruz”

Mekanik Tesisat Proje
“Fark Yaratacak Titiz Çözümler”

Firmamız mekanik tesisat konusunda projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
PROJE aşamasında yapınıza en uygun, en verimli ve en ekonomik sistemin kurulması UYGULAMA aşamasında projenizin en hızlı, kaliteli ve güvenli şekilde anahtar teslim uygulanması.
DANIŞMANLIK aşamasında : mekanik tesisat sektöründe ihtiyaç duyduğunuz tüm desteğin üçüncü kişi olarak sağlanması hedeflenmektedir.

Artık abone olduğunuza göre İZGAZ’ın sertifikalı tesisatçı firması olan bizler ile sözleşme yaparak, dairenize ait tesisat projesini ve doğalgaz tesisatını yaptırabilirsiniz. Doğalgaz iç tesisat ve endüstriyel Projelerinin; kısa zamanda şartnameye uygun çizerek, gaz dağıtım firmasına gitmeden web modül üzerinden onaylatıyoruz.
NOT…………………………..!
Anlaşmakta olduğunuz Sertifikalı tesisatçı firma İZGAZ’tan yetki belgesi almış mı? (Bunu öğrenmek için firmanın yetki belgesi ve tabelasını mutlaka kontrol edin.)
Yetkili olmayan tesisatçı firmalara iş yaptırmayın.
Kolon hattınızı (bina hattı) ve iç tesisatınızı yaptıracağınız firma ile mutlaka yazılı bir sözleşme yapın.
Sözleşmede doğalgaz dönüşümü için kullanılacak malzemenin cinsini, kalitesini, kombinin markasını, diğer isteklerinizle birlikte ödeme şeklinizi maddelere halinde yazın. Ayrıca “her iki tarafın olası bir anlaşmazlığı halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir” maddesini sözleşmenize ekleyin.
Dönüşüm firması ile yaptığınız sözleşmeden İZGAZ sorumlu değildir.
Dönüşüm firması tarafından tesisatınızın yapılması esnasında sözleşmenize uygun olmayan bir durumla karşılaştığınızda, İZGAZ İç tesisat Müdürlüğünden firma hakkında bilgi alabilirsiniz.
Unutmayın, yapacağınız sözleşme hem sizin, hem de sertifikalı tesisatçı firmanın sorumluluklarını belirleyecektir.
Tesisatınıza gaz verildikten sonra ihtiyaç duyduğunuz muhtemel bir tadilat durumunda mutlaka İZGAZ’a haber vermelisiniz. Gazlı hatlarda ilk müdahale yetkisi İZGAZ’a aittir.

Doğalgaz Tesisat Proje