IMMERGAS havadan suya hibrit ısı pompası sistemleri; birbirinden farklı enerji kaynaklarını en verimli ve en ekonomik şekilde kullanabilmek için tasarlanmış, en üst teknolojiyi ve yeniliği temsil eden eşsiz ürünleridir. Isıtma, soğutma ve sıcak su üretimini tek bir cihaz kullanarak yapabilmemizi sağlar. Hava ve güneş kaynaklı yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekleyerek %85’e varan oranlarda yıllık yakıt tasarrufunu garanti eder.

Hibrit Sistemler Hakkında;
Avrupa Birliğinin yeni standartlarına uygun olarak öncelikle hava ve güneş gibi sonsuz ve temiz yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını teşvik eder. Ev ve işyerleri için en ideal en verimli ve en ekonomik ısıtma / soğutma / sıcak kullanım suyu çözümlerini bir arada sunar. Bir dairenin ısıtma, soğutma ve sıcak kullanım suyu üretimini tek bir merkezden yaparak konfor etkisini artırır. Kompakt boyutları ile daha az alan gereksinimine ihtiyaç duyar. Kolay kurulum ve kullanım imkanı sağlar.

Hibrit Sistemler Ne İşe Yarar?
IMMERGAS havadan suya hibrit ısı pompası sistemleri; Isıtma sıcak su ve soğutma işlemini öncelikle hava, güneş enerjisi ve fotovoltaik paneller gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak yapar. Daha sonra gerektiğinde örneğin çok soğuk bölgelerde sistem içinde hazır bulunan Doğalgaz veya LPG ile çalışabilen tam yoğuşmalı kombi ile ısıtma sistemini takviye eder. Böylece tek bir noktadan yönetim ve kontrol işlemini yaparak her türlü tesisat ve dış hava şartlarında mükemmel entegrasyon ve yakıt tasarrufu sağlar.Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız

1
2
1

MAGIS COMBO 5

2

MAGIS COMBO, Havadan suya, inverter, monofaze hibr…