Ön Ödemeli Sayaçlara Nereden Kredi Yükleyebilirsiniz.

İzmit İlçesi, Cedit Mahallesi Devlet Hastanesi Sokakta, 8 Mart 2018 tarihinde saat 17:00 sıralarında üçüncü tarafların yaptığı çalışmalar esnasında İZGAZ’a ait doğal gaz hattına hasar verilmiştir. İZGAZ doğal gaz acil ekipleri tüm emniyet tedbirlerini alarak gerekli müdahaleye başlamıştır.

Hasar nedeniyle Cedit Mahallesi, Karabaş Mahallesi, Topçular Mahallesi ve Kadıköy Mahallesinde 2300’e yakın doğal gaz kullanıcısı geçici süreyle kesinti yaşayabilecektir.

Çalışmalarla ilgili bilgiler tüketicilere anlık olarak www.izgaz.com.tr ve facebok adresinden aktarılmaktadır. Müşterilerimiz acil durumlarda 187 Doğal Gaz Acil Hattı’na arayabilirler. Acil durumlar dışında çağrı merkezi ve doğal gaz acil hatlarının meşgul edilmemesini önemle bildiririz!

Ön Ödemeli sayaçların kredi yükleme işlemi ile ilgili olarak, 13 Şubat 2018 tarihinden itibaren, İzmit İzgaz Müşteri Hizmet Merkezi (Real AVM Arkası), ING BANK Gölcük Şubesi ve Gölcük İzgaz Müşteri Hizmet Merkezi’nden hizmet verilecektir. AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Not: Ön ödemeli sayaçlarımız mesai saati dışında ve hafta sonunda abonenin kredisi bitmiş olsa bile sayaç vanasını kapatmayacak şekilde ayarlanmıştır. Eksi (-) bakiyeye düşen sayaç için eksi bakiyeye düşülen periyodu takip eden mesai saatleri içinde kredi alınmaması durumunda kredi alınması için sayaç vanası kapatılmaktadır. Resmi tatiller öncesinde tüm müşterilerin sistemimizde kayıtlı olan telefon numaralarına resmi tatilin yaklaştığı ve bu nedenle ön ödemeli sayaçlarına kredi almaları gerektiği konusunda hatırlatma “SMS” i gönderilmektedir. Kredi almayan abonelerimize, mağduriyet yaşamamaları amacıyla resmi tatil günlerinde İZGAZ Genel Müdürlük binasından avans kredi de verilmektedir

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir